profesjonalny serwis komputerów i laptopów

Aranet.pl

serwis informatyczny

☎ 501-705-848


darmowa wycena kosztów naprawy i serwisu laptopów i komputerów PC Windows, robocizna i części komputerowe razem
Oszacowanie całkowitych kosztów serwisu komputera, laptopa, tabletu, usługi odzyskiwania danych, naprawy systemu operacyjnego u mnie zawsze jest gratis. Zawsze na miejscu w ciągu 15 minut dowiesz się co jest uszkodzone, jaki będzie czas naprawy, ile zapłacisz za części a ile za usługę serwisową. Po zakończonym serwisie ustalonej kwoty nigdy nie podwyższam.
ekspresowe naprawy komputerów i laptopów u nas w serwisie zawsze gratis
Nie mam tu na myśli przyśpieszonej naprawy za dodatkowe pieniądze tylko długoletnie doświadczenie w naprawach sprzętu komputerowego, dobrze wyposażonego warsztatu do napraw elektroniki i dużą bazę części zamiennych. Najczęściej serwis komputera wygląda tak: jednego dnia przynosisz komputer do naprawy a na drugi dzień odbierasz.
u nas najlepsze ceny na naprawy komputerów i laptopów, oszacowanie, serwis i roboczogodzina usług informatyk lub serwisanta it
Dlaczego ? Ponieważ nie zarabiam na częściach zamiennych tylko na usłudze serwisowej. Ceny pamięci RAM, dysków twardych, ekranów LCD i innych części komputerowych mam porównywalne z najtańszymi sklepami internetowymi, cennik usług mam bezkonkurencyjny, dzięki temu masz pewność, że nie przepłacisz za naprawę komputera.
pomoc w sprawach komputerowych, informatyki i programów dla naszych klientów zawsze do dyspozycji
Dla moich klientów zawsze jestem do dyspozycji, zawsze możesz do mnie zadzwonić w razie problemów z działaniem, konfiguracją komputera, z problemem oprogramowania użytkowego, systemowego, zabezpieczającego, doradzę jako informatyk, elektronik, pogotowie komputerowe.