Instalacje naprawa systemu oprogramowania

naprawa instalacja oprogarmowania systemu operacyjnego windows

instalacja oprogramowania

tel. 501705848


Po instalacji / reinstalacji / naprawie systemu operacyjnego Windows, Linux, Mac OS, Android wymagane jest doinstalowanie dodatkowych programów, aktualizacji, konfiguracji i optymalizacji systemu w celu komfortowej pracy. Bardzo ważna jest instalacja oprogramowania legalnego, pełnych wersji, bez reklam, niechcianych dodatkowych aplikacji utrudniających pracę na komputerze.

instalacja podstawowa 70 zł

podstawowa systemu Windows MacOS Android Instalacja podstawowa systemu dla użytkowników mniej wymagających korzystających z komputera sporadycznie do internetu, gry w pasjansa. Instalacja z oryginalnego obrazu producenta, ostatniej wydanej wersji np. Windows 10.

cena obejmuje:

instalacja rozszerzona 100 zł

naprawa systemu Windows MacOS Android System dla bardziej doświadczonych użytkowników ceniącym sobie bezpieczeństwo dla których standardowe rozwiązania w systemie nie są wystarczające. Zabezpieczenia antywirusowe i optymalna wydajność są na wysokim poziomie.

cena obejmuje (dodatkowo do wersji podstawowej):

instalacja premium 150 zł

Windows MacOS Android Specjalna wersja systemu skierowana dla wymagających użytkowników ceniących sobie szybkość, bezpieczeństwo i niezawodność profesjonalnej pracy. Tak przygotowany system uruchamia się w parę sekund i jest kilkukrotnie szybszy w działaniu.

cena obejmuje (dodatkowo do wersji rozszerzonej):

dodatkowe programy na życzenie:


naprawa systemu 100 - 300 zł

naprawa systemu Android Naprawa uszkodzonego systemu operacyjnego to proces skomplikowany i czasochłonny. Wykonujemy go wtedy gdy na komputerze nie możemy stracić licencji programów, zapisanych w systemie haseł do różnych portali internetowych, poczty, komunikatorów, baz danych, również w przepadku gdy odzyskanie danych z komputera jest zabezpieczone hasłem czy szyfrowaniem.

Najczęściej występujące objawy to:

opcjonalnie do instalowanych systemów

dodatki Windows MacOS Android Opcjonalne prace wykonywane przy instalacji, naprawie systemu dodatkowo płatne, ceny przykładowe uzależnione od ilości poświęconego czasu.

usługa cena
czyszczenie wentylatora, wymiana past termo-przewodzących 50
zaszyfrowanie dysku, całego systemu 100 - 150
instalowanie programów od klienta (od 1szt) 10 - 50
zerowanie dysku, bezpowrotna kasacja danych 50
instalacja programów księgowych, bazodanowych 100 - 150
usuwanie hasła do konta w systemie 70
przeniesienie systemu z dysku HDD na SSD 70
odzyskiwanie kluczy / licencji 50 - 100