♻ skup uszkodzonych laptopów - komputerów PC ♻

Aranet.pl

♻ skup - komis


Masz uszkodzony laptop, komputer? Leży w szafie ? Antykiem na pewno nie zostanie ! Nie wyrzucaj ! Nie zaśmiecaj środowiska ! Posłuży jako dawca części i jeszcze worek pieniędzy za niego dostaniesz.

Kupie uszkodzone laptopy, komputery PC maksymalnie 7 letnie z pamięciami DDR3 i DDR4.

Przed kontaktem ze mną proszę sprawdzić: model laptopa znajdujący się przeważnie na spodzie lub pod baterią. Zadzwoń do mnie !

ceny w skupie / recyklingu - od 50 do 500zł w zależności od modelu i uszkodzenia.

uszkodzone laptopy, recykling komputerów

Na wycenę uszkodzonego laptopa potrzebuję 15 minut. Sprawdzam i oceniam stan techniczny części takich jak matryca czy nie ma przebarwień, uszkodzonych pikseli, plam np. po zalaniu, pasków po uszkodzeniu mechanicznym, jasność podświetlenia, zarysowania powierzchni czy są odbicia od klawiatury. Stan techniczny dysku twardego czyli ile dysk ma przepracowane godzin, czy na dysku występują bad sektory oraz kulturę pracy dysku twardego. Ilość pamięci RAM jakiego są producenta i na jakiej częstotliwości pracują. Zasilacz do laptopa czy jest oryginalny czy zastępczy i w jakim jest stanie wydajnościowym. Klawiatura czy jest wytarta i czy wszystkie klawisze działają prawidłowo. W jakim stanie jest płyta główna. Obudowa laptopa czy są pęknięcia, wytarcia, stan zawiasów ekranu. Czy jest oryginalne opakowanie. Są to najważniejsze rzeczy wpływające na wycenę laptopa. Po krótkiej wycenie uzgadniamy cenę skupu i wypłacam gotówkę. najlepsze ceny, skarbonka, skup, recykling

Recykling - komis -skup - Śląskie: Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Oświęcim, Będzin, Czeladź, Ruda Śląska, Chorzów, Mikołów, Gliwice, Jaworzno, Zabrze. Najlepszy pomysł na skup zepsutych laptopów, Zapraszam.

dwa laptopy uszkodzone, diagnostyk