naprawa karty graficznej w laptopie 🔧 SERWIS

Aranet.pl

karta graficzna 🎥


Uszkodzenie karty graficznej w laptopie to jedna z najczęstszych awarii komputera, przyczyna pierwsza to brak odpowiedniego chłodzenia chipsetu GPU przez zatkanie kanałów wentylacyjnych i wyschnięte pasty termo-przewodzące. Drugą przyczyną są nieodpowiednie sterowniki. Trzecia to wadliwe serie chipsetów.

naprawa grafiki w laptopie

Serwis wykonuje naprawy kart graficznych w laptopach i komputerach w zależności od uszkodzenia takie jak: darmowa diagnoza naprawy karty graficznej

Usługa serwisu polega na rozkręceniu laptopa, wyciągnięciu płyty głównej w raz z kartą grafiki, zdiagnozowaniu przyczyny awarii, naprawy, złożenie laptopa, wgranie nowego oprogramowania firmware, sterowników i na koniec przetestowanie wydajności karty pod programem diagnostycznym. Wsparcie elektroniczne dla Asus, Evga, Gainward, Gigabyte, MSI, Palit, Sapphire, Zotac i wiele innych producentów na chipsetach Nvidia, AMD, Intel na złączach PCI, AGP oraz zintegrowanych kart graficznych z płytą główną.

serwis elektroniki lenovo, lutownica, hotair
problemy z kartą graficzną: Metoda naprawy układów grafiki GPU - BGA: lutowanie (reballing), wymiana wadliwego chipsetu na nowy z dobrej serii, wymiana uszkodzonych układów scalonych, kondensatorów, tranzystorów, gniazd VGA, HDMI. Sprawdź foto 1, foto 2, foto 3, foto 4.