Aranet.pl
odzyskaj swoje dane z komputerów, laptopów, smartfonów i zewnętrznych nośników pamięci takich jak przenośne dyski twarde, karty SD, pendrive i innych nośników cyfrowych niewidocznych w komputerze. Posiadamy pełną licencję na program do odzyskiwania danych R-Studio Technician.

20 lat doświadczenia w odzyskiwaniu danych 💾 komputerowych i danych zapisanych na nośnikach cyfrowych. Najtaniej dlaczego ? Trafiasz bezpośrednio do osoby odzyskującej dane a nie do marketingowców, handlowców, sekretarek, omijasz również dziwne tryby analiz typu przyspieszone, ekspresowe za które się słono płaci.
Tu płacisz tylko za odzyskane dane.

Odzysk danych z wszystkich rodzajów dysków twardych 1,8"/ 2,5"/ 3,5" IDE, SATA, mSATA, M.2, przenośnych dysków usb, kart pamięci, uszkodzenia logiczne, elektroniczne i mechaniczne, utrata wpisów w tablicy partycji dysku, skasowanie pojedynczych plików lub katalogów, działanie wirusów, uszkodzenie powierzchni talerzy, głowic. Systemy plików: Windows, Apple/Macintosh, Linux, Android
dysk twardy, pendrive, karta sd, odzyskiwanie danych
Odzyskanie i wyszukiwanie informacji
- haseł do systemów operacyjnych, poczty, stron www
- multimediów - zdjęć, filmów
- analizy treści poczty, komunikatorów
- odwiedzanych stron internetowych
- odzyskiwanie skasowanych, ukrytych danychProfesjonalnie podchodzimy do każdego problemu. Odzyskujemy dane z dysków, kart pamięci, pendrive. Najniższe ceny i bardzo krótkie terminy odzyskiwania danych, odzyskiwanie plików, dysku, odzyskiwanie danych z dysku, odzyskiwanie zdjęć, utrata danych, format dysku, odzysk danych, odzysk zdjęć. Z całą pewnością odzyskiwanie danych to nasza specjalność, u nas można przywrócić skasowane dane już od 100 zł. Usługi oferowane przez firmę Aranet.pl to profesjonalne naprawy dysku twardego w województwie śląskim. Jako firma komputerowa działamy już od 20 lat i jako pierwsi odzyskiwaliśmy dane z pierwszych komputerów PC i laptopów, posiadamy wiec bardzo bogate doświadczenie w odzyskiwaniu danych. Posiadamy profesjonalny sprzęt do napraw wszystkich rodzajów pamięci cyfrowych takich jak dyski twarde, karty pamięci itd. Diagnozy nośników które uległy uszkodzeniu logicznemu, elektronicznemu lub mechanicznemu wykonujemy bardzo szybko, w 15 minut już wiadomo co jest przyczyną problemu, jaki czas będzie potrzebny do odzyskania danych i jaki będzie całkowity koszt tej usługi.

ekspertyza  uszkodzonego dysku i karty sd

Odzyskiwanie z dysków:
✅ dyski HDD
✅ dyski SSHD
✅ dyski SSD
✅ karty SD i pendrive