odzysk danych 💾 z dysków SSHD - serwis

Aranet.pl

SSHD 💾 Odzyskiwanie


Wiedza i 20 letnia praktyka w odzyskiwaniu utraconych danych pozwali mi oferować konkurencyjne ceny i ekspresowe terminy. Uszkodzenia programowe jak skasowane pliki, format dysku przywracam przeważnie w 24 godziny. Dyski z komputerów PC, laptopów oraz przenośnych dysków USB.

dyski sshd

Odzyskiwanie danych. Dyski Hybrydowe SSHD są połączeniem klasycznego dysku talerzowego z dyskiem SSD. Uszkodzenie dysku dzielimy na logiczne, fizyczne i elektroniczne. Przypadki w jakich jestem wstanie odzyskać niewidoczne dane to usuniecie plików do kosza, format dysku wraz skasowaniem partycji. Po uszkodzeniu mechanicznym (upadek, uderzenie) zatarty silnik, uszkodzone głowice, uszkodzenia gniazd. Po uszkodzeniach elektronicznych - elektroniki dysku i pamięci flash. Dyski twarde HDD 3,5", 2,5", takich producentów jak: Seagate, Western Digital, HSTG. Dysk hybrydowy na Wikipedia.

dysk sshd Seagete

cennik odzyskiwania:
uszkodzenie / przyczyna cena
po usunięciu plików z kosza 150 - 200 zł
po formatowaniu, reinstalacji systemu 200 - 400 zł
uszkodzona partycja 300 - 500 zł
zawirusowany dysk 300 - 500 zł
uszkodzenie elektroniki 300 - 1500 zł
uszkodzenie pamięci 1500 - 3000 zł
uszkodzenie głowic 900 - 4000 zł
uszkodzone sektory 300 - 1200 zł
dodatkowo płatne w przypadkach gdy:
podmieniano elektronikę 300 zł
rozhermetyzowano dysk 400 zł
ekspertyza dusku sshd w celu odzyskania danych
Bezpłatny dojazd i wymontowanie dysku z komputera dla firm na terenie miast Katowice, Sosnowiec i Jaworzno.

Odzyskiwanie danych:
z kart SD/pendrive,
z dysków HHD,
z Dysków SSD


Telefonicznie uzyskasz odpowiedzi na pytania a kto pyta nie błądzi np. jak odzyskać dane z telefonu, ile kosztuje odzyskanie danych z dysku katowice, odzyskanie danych w województwie śląskim, odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego katowice, odzyskiwanie danych z dysku twardego cena, punkt odzyskiwania danych, odzyskiwanie danych slask, odzyskiwanie danych w Sosnowcu, odzyskiwanie danych również Jaworzno, odzysk danych z dysku uszkodzonego, firma na terenie Śląska. Cennik dostępny na stronie.

dysk sshd, odzyskiwanie danych