Aranet.pl
Prowadząc serwis komputerowy przez 20 lat mogę sobie pozwolić oferować moim klientom darmową diagnozę uszkodzenia - problemu ze sprzętem. U mnie nie usłyszysz takich słów: " nie wiem ile wyniesie naprawa ", " informatyk będzie później ", " serwisant jest w terenie ", " nie wiadomo ile będą kosztować części ", " jeszcze nie wiemy co jest uszkodzone "

darmowa diagnoza

ARANET.PL - SERWIS - Zapraszam do mojego serwisu komputerowego na darmową diagnozę i oszacowanie kosztów naprawy sprzętu komputerowego takiego jak: laptopy oraz komputery PC.
Poznaj całkowity koszt naprawy i zdecyduj co dalej.

laptop i darmowa wycena kosztów naprawy gratis

W czasie około 15 - 20 minut dowiesz się co jest uszkodzone w Twoim komputerze, ile będzie kosztować naprawa i w jakim czasie komputer będzie naprawiony. Odnośnie odzyskiwanie danych w ciągu 10 - 20 minut określę rodzaj problemu odczytu danych np czy to jest uszkodzenie logiczne, mechaniczne lub elektroniczne i poinformuję o procedurze prac przy odzyskiwaniu danych. jeżeli chodzi o nośniki sprawne to czas diagnozy wynosi od 15 minut do 3 godzin. Zawsze staram się wyszukać najbardziej opłacalne rozwiązania kupna podzespołów, części komputerowych i zaoferować konkurencyjną cenę za usługi serwisowe. Zapraszam klientów z Katowic, Sosnowca i Jaworzna. Wcześniej proszę o kontakt telefoniczny.

ekspres24, laptop, naprawa i wycena kosztów serwisu komputera
💰 naprawa komputerów i laptopów
💰 odzyskiwanie skasowanych danych
💰 instalacje oprogramowania
💰 informatyk komputerowy
💰 pogotowie komputerowe
Serwis i naprawa laptopów Acer, Asus, Dell, Lenovo, MSI, Toshiba, HP.