naprawy laptopów Jaworzno serwis ✇ pomoc IT

Aranet.pl

✇ Jaworzno naprawa laptopów ✇

☎ 501-705-848

Jak uruchomić Recovery Manager na laptopach.
1. Włącz komputer przenośny i naciśnij klawisz F8, gdy logo pojawi się na ekranie.
2. Na następnym ekranie powinieneś zobaczyć Zaawansowane opcje rozruchu. Jeśli z jakiegoś powodu nie dostaniesz tego ekranu, uruchom ponownie laptopa i nacisnąć na klawisz F8 ponownie. Z dostępnych opcji wybierz w pierwszej linii: Napraw komputer i nacisnąć na klawisz Enter.
3. Nastąpi przejście do opcji odzyskiwania systemu. Wybierz dostępny język i układ klawiatury. Naciśnij przycisk Dalej.
4. Na następnym ekranie wybierz nazwę użytkownika (użytkownik z prawami administratora) z rozwijanego menu. Wprowadź hasło i naciśnij przycisk OK.
5. To zabierze Cię do następnego Opcje odzyskiwania systemu. Ostatnia opcja będzie HP Recovery Manager. Kliknij na niego.
6. UWAGA! Uruchamianie narzędzia Przywracanie systemu spowoduje usunięcie wszystkich danych osobowych na twardym dysku i ponowną instalacje systemu z powrotem do ustawień fabrycznych. Sprawdź, czy wszystkie dane osobowe są zarchiwizowane przed ponownym zainstalowaniem systemu operacyjnego.
Polecam serwis Aranet klientom i firmom z Jaworzna. Odzyskiwanie danych, naprawa komputerów, pogotowie komputerowe, informatyka. Cennik i regulamin dostępny jest na stronie internetowej.
cztery laptopy do naprawy w serwisie Jaworzno