odzyskiwanie danych 💾 w Katowicach z dysku twardego

Aranet.pl

💾 odzyskiwanie Katowice

☎ 501-705-848

odzyskiwanie danych z dysku

Oferuje odzyskiwanie danych z dysków twardych w rejonie Katowic dla serwisów, sklepów komputerowych, informatyków, specjalistów IT na dogodnych warunkach. Posiadam niezbędne nowe technologie, urządzenia i oprogramowanie do odzyskiwania z najnowszych urządzeń HDD, SSD i Flash. Odzyskuje dane z wszystkich rodzajów nośników cyfrowych i urządzeń elektronicznych z komputerów, laptopów.
Odzyskanie 💾 danych z dysków twardych HDD: Seagate, Samsung, Western Digital, Toshiba, Maxtor, Hitachi, SanDisk i Fujitsu. Odzyskiwanie RAID z serwerów Dell, HP, IBM, NAS, SAN i niestandardowych macierzy pamięci masowej. Mam czyste pomieszczenie klasy 10, aby odzyskiwać dane z twardych dysków z poważnymi uszkodzeniami fizycznymi. Specjalizuje się w odzyskiwaniu utraconych danych ze wszystkich typów napędów. Dotyczy to dysków wewnętrznych i zewnętrznych, laptopów i komputerów stacjonarnych, dysków twardych i dysków SSD. Odzyskuje utracone dane ze wszystkich typów fizycznych awarii dysku twardego, usunięte pliki i sformatowane i ponownie zainstalowane systemu, z systemem Android, Windows, Mac, Linuks.
Odzyskiwanie danych z dysków SSD: Adata, Kingston, Samsung, OWC, WD, GoodRAM, Silicon Power, Intel, SanDisk, Transcend, Crucial, Corsair, HP, Patriot, Intenso, Plextor, Platinet, Gigabyte, Integral, OCZ, LiteON, PNY, Verbatim, G.SKILL, Mach, Xtreme Technology, Biwin, Apacer.
Dojazd z Katowic Dworzec PKP autobusem nr 76 - przystanek Mysłowice Tesco ( 30 minut ) od przystanku pieszo 1 minuta, parking obok sklepu Tesco i sklep Biedronka, za piekarnią Kłos. Czas wstępnej ekspertyzy to 10 - 20 minut po wcześniejszym umówieniu się.

Usługa  odzyskiwania danych z Katowic na terenie miasta katowice z dysków twardych i karty SD