składanie oraz rozbudowa komputerów

Aranet.pl

komputery i laptopy


Zapraszam na modernizację, rozbudowę oraz składanie komputerów i laptopów do serwisu. W ciągu 15 minut dowiesz sie co można zmodernizować i ile to będzie kosztować. Koszt wyceny GRATIS ! Przed przyjściem do serwisu proszę wcześniej o kontakt telefoniczny tel. 501705848.

modernizacja komputerów

serwis laptop toshiba, laptop dell, laptop hp

Modernizacje komputerów i laptopów, profesjonalne naprawy sprzętu komputerowego, odzyskiwanie utraconych danych, sprzedaż i instalacje programów antywirusowych - zapór ogniowych i informatyki na terenie miast: Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Sosnowiec, Lędziny, Imielin, Chełm Śląski. W modernizacji komputera PC czy laptopa możemy zrobić bardzo dużo. Na początek aktualizujemy BIOS czyli podstawowy system wejścia-wyjścia pośredniczącym między systemem operacyjnym a podzespołami komputera, przecież po to producenci wydają aktualizacje żeby wszystko lepiej działało. Następnym krokiem to zadbanie o sam system operacyjny. Najprościej jest wgranie nowego aktualnego wydania ale nie z Recovery paroletniego. Bardzo istotną zmianą jest wymiana starego dysku HDD na nowy dysk półprzewodnikowy SDD ( ceny dysków już od 100zł za 120 GB) jest to poprawa wydajności o 100%. Zawsze możemy dołożyć pamięć operacyjną RAM. Istotnym jest wyczyszczenie z kurzu całej jednostki a szczególnie radiatora z wentylatorem oraz wymianę past termicznych. Zapraszam do profesjonalnego serwisu komputerowego Aranet.pl - Piotr Kuźma.


komputery i laptop, modernizacja i bezpłatna diagnoza

Oferta dotyczy serwisu oraz naprawy laptopów producentów lenovo, asus, dell, hp, acer, msi, razer, lg, toshiba i samsung. Również rozbudowa i modernizacja notebooków innych mniej znanych marek.